Upravit stránku

PFLEGE SET pro dveře a okna

Čistiaci prostriedok a ochranný balzam.

Vlastnosti

Súprava čistiaceho prostriedku a balzamu pre ošetrenie natrených okien a dverí. Pravidelné používanie predlžuje renovačné intervaly a životnosť povrchov. Pri náterových systémov vyrobených na báze alkydových živíc dochádza každoročne vplyvom pôsobenia UV žiarenia k znižovaniu sily náterového systému. Dá sa teda zjednodušene povedať, že pravidelné používanie Pflege Setu predlžuje životnosť náterového systému dvojnásobne. Použitie Pflege Setu je vhodné na všetky typy náterov tzn. na vodou riediteľné i rozpúšťadlové systémy.

Oblasti použitia

Pre ošetrenie drevených okien /domových dverí s krycím alebo lazúrovým náterom.
 

Veľkosť balenia

250 ml čistič +balzam
Po ošetrení údržbovým balzamom - neporušený povrch

Po ošetrení údržbovým balzamom - neporušený povrch

Tipy a rady

Obe údržbové sady obsahujú údržbové balzamy prispôsobené danému konštrukčnému dielcu (poznámka: čistič je v oboch prípadoch rovnaký) 

  • Pflegebalsam für Fenster (balzam na okna)ponúka ochranu pre drevené okna často vystavené mimoriadne nepriaznivým klimatickým podmienkam. 
  • Pflegebalsam für Türen sa používa pre vonkajšie dvere, ktorých umiestnenie poskytuje lepšiu ochranu pred poveternostnými vplyvmi. Pri veľkých plochách  záleží hlavne na rovnomernom spracovaní bez vytvárania šmúh.
Bez použitia udržiavacieho balzamu – zamodrenie
Bez použitia udržiavacieho balzamu – zamodrenie
  • Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.